צימרים בצפון

לא משנה מי אתם, היכן אתם גרים או במה עוסקים יום-יום. ליום אחד, גם לכם מגיע להיות מלכים. נסיעה קסומה בכבישי הגליל המערבי תביא אתכם היישר ללב החוויה שלא כל אחד זוכה לה – אל הסוויטות המלכותיות ב"חוויה בגורן" – צימרים בצפון ללא תחרות.
השם נשמע יומרני, אולם כשתגיעו תגלו שאפילו הוא לא מצליח לבטא במלואה את האווירה הנדירה השוררת במקום. כל אחת מהסוויטות המלכותיות מבודדת במתחם ירוק משלה, ומהווה עולם ומלואו של פאר, קסם נסוך ושלווה מתוקה.
רצפת הסוויטות עשויה עץ. הקירות – אבן מקומית בשילוב זכוכית, המכניסה פנימה את מראות הגן והנוף המיוער. בתקרה המשופעת אנו שוב פוגשים את קורות העץ, ושילוב החומרים הייחודי הזה מקנה לחלל כולו אווירה מאוזנת והרמונית.הסוויטות  המלכותיות מרוהטות, מטבען, בריהוט מלכותי – בסגנון לואי ה-14, המשלב גילופים ועיטורים בעץ מלא עם ריפודי עור יוקרתיים. למול הסלון והמיטה הזוגית, מוצב מסך  פלזמה ענק, המחובר למכשיר  DVD ולמערכת  קולנוע ביתית. את החלונות עוטפים וילונות איכותיים, ומעל הכל תלויות נברשות קריסטל  המפיצות אור יקרות – כיאה לסוויטות מלכותיות .
גם האבזור במטבח מעניק לאורחים שירות  מלכותי. מכונת אספרסו, מיני בר, וכלים יוקרתיים הם רק חלק מההפתעות שתמצאו  בו…
הסוויטות המלכותיות בחוויה בגורן מפנקות  את אורחיהן עד הסוף. לדוגמה, חדר האמבט כולל גם סאונה רטובה להנאת האורחים. המרפסת  הרחבה של הסוויטה מהווה את גולת הכותרת של הפינוק – ובה יעמוד להנאתכם ג'קוזי זרמים  ענק, באוויר הצח ובפרטיות מלאה. המרפסת מצוידת גם בריהוט גן – לקפה של בוקר או לתה  של בין ערביים, ובמסך פלזמה נוסף . גם הגן המקיף את הסוויטה הוא פרטי  לחלוטין. בין העצים והשבילים משובצים ספסלים, ערסלים ופינת מנגל לשימוש האורחים , ויחדיו הכול מצטרף לחוויה מלכותית בגורן שלא תשכח במהרה